VÝLETY S HOVAWARTY BYLY DÍKY MALÉMU ZÁJMU A PŘEDEVŠÍM MOJÍ ČASOVÉ VYTÍŽENOSTI V ROCE 2015 DOČASNĚ POZASTAVENY

  • REGISTRUJI VŠAK NA KARLOVARSKU MINIMÁLNĚ 3 LETNÍ ŠTĚŇÁTKA, PROTO ZAČNEME URČITĚ ZASE SOCIALIZAČNĚ VÝLETOVAT PO ODCHOVU NAŠICH BÉČEK (POKUD MÁTE ZÁJEM S NÁMI CHODIT, KONTAKTUJTE MĚ AŤ O VÝLETU VÍTE
  • POKUD VŠAK MÁTE PROBLÉM SE SOCIALIZACÍ NEVÁHEJTE MĚ KONTAKTOVAT, RÁDA S VÁMI PŮJDU NA SOCIALIZAČNÍ PROCHÁZKU, PŘÍPADNĚ PORADÍM S DANÝM PROBLÉMEM (POKUD NEBUDU VĚDĚT ODKÁŽU VÁS NA ZKUŠENĚJŠÍ:-))
  • HLEDÁTE VHODNÝ CVIČÁK PRO VAŠEHO HOVAWARTA NA KARLOVARSKU, OBRAŤTE SE NA MĚ RÁDA VÁS NASMĚRUJI
 

REPORT: Sešly se jen tři hovawartí slečny Atara Fai-Fai Lemu, Noly (Daisy Westbohemia star) a Catty Seahawk. Procházka byla pohodová, udělali jsme 6 km okruh, tak jsme se vzaceli už za tmy. Ale bylo to moc příjemné setkání!!! Těšíme se na další.

 

PROSINCOVÝ VÝLET KOLEM LINHARTU

Letošní výletování pravda trochu "flákám", přesto budu moc ráda, když se sejdeme v neděli 28.12.2014 v 15:15 na parkovišti u Linhartu. Podle sněhové nadílky se domluvíme jaký okruh zvolíme, aby jsme se po těch svátcích moc nesedřeli:-) Moc se na vás těším. Pro problematické psy prosím vemte košík.

 

REPORT:

Vyšel nám krásný nedělní výlet, s koupáním, studeným pivem a radostnými hovíky:-) Holky jsou naprosto bezvadné, myslim si že všechny mají spíše místo mozku míček (přesto nebyl jediný konflikt) a kluci si rozdělili začátek a konec "chvostu", taky naprosto v pohodě. Aila, jelikož je to ještě hoví miminko se také brzy ortkala, takže jsem měla opět radost, jak nám to šlape:-). Sešlo se sedm hovawartů:

Atara Fai-Fai Lemu, Noly (Daisy Westbohemia star, Celine Seahawk, Crosby Kesidy, Catty Seahawk. Black Stín lesa a nováček Aila (Calanda z kraje bílé pěny), poslední dva se již chladili ve vodě, tak na společné fotce nejsou.

Všechny fotky jsou zde.

Už těď se těšíme na příště!!!!!!

Hovi výlet opět z Kolováku na Vítkovu Horu

Jelikož se nás minule moc nesešlo, bylo hrozné horko, ale v lese to vůbec nebylo znát a občerstvení na půli cesty bylo velice příjemné, rozhodla jsem se tento výlet zopakovat. Psi se mohou na začátku výletu hned zchladit v Kolováku a cestou snad bude i ta voda (pokud nebudou zase vedra jako minulý rok). Pokud ne, v hospůdce pod Vítkovou Horou ji jistě dostanou. Trasa je opět nenáročná cca 5 km v rovinatém terénu lesem.

Sejdeme se opět na parkovišti u Kolováku v neděli 10. 8. 2014 v 15:15 h. Opět prosím o nahlášení účasti emailem, nebo na tel.

Těšíme se na Vás!!!!!

PS:pro příznivce letadel je možné z Vítkovy Hory pozorovat odlet letadla:-) v 16:25.

 

REPORT: Nedělní výlet se nakonec konal "jen" v rodinném duchu, ale zase jsme prověřili novou hospodu pod Vítkovou Horou, kam se jistě podíváme znovu.

Hovi výlet 20.7.2014 kolem Kolováku 

V neděli 20. 7. 2014 bychom se v 15:15 sešli na Kolováku, viz. mapa a udělali si výlet s možností vykoupání psů a občerstvení páníčků na Vítkově Hoře. Na všechny se moc těšíme!!!! Trasa je dlouhá cca 5 km, takže ji zvládnou i hovíci do roka.